דקים

אדריכלים, מעצבים ובעלי בתים, בוחרים לרצף את החלק החיצוני של חלל הבית או העסק בסיפון עץ או כפי שרובנו נוהגים לכנות אותו - דק.שילוב הדק כהמשכו הטבעי של הסלון או של מרפסת הסלון יוצר עיצוב מיוחד ביופיו.דקים משרים אווירה ביתית וחמימה ומחירם אינו עולה על מחירן של רצפות בטון, קרמיקה או שיש.

 

דקים מעצי אורן -דקים העשויים עץ אורן פיני הינם זולים יותר ביחס לדקים העשויים מעצים קשים.עץ האורן הפיני נחשב כעץ נוח מאוד לעבודה, ועל כן בעלי מקצוע רבים אוהבים לעבוד עם דקים העשויים מעץ זה.צבעו של העץ צהבהב, והוא מעוטר בעיניים המשרות לדק אווירה טבעית.דקים העשויים מעץ אורן עוברים תהליך חיטוי המונע פגיעות חרקים ומקרים של עובש וריקבון.

 

דקים יוקרתיים ואיכותיים - דקים מעץ האיפאה, נחשבים כדקים יוקרתיים, מרהיבים ואיכותיים.עצי האיפאה הינם עצים קשים, המיובאים מדרום אמריקה (בעיקר מברזיל). עצי האיפאה ידועים כעצים המסוגלים לעמוד לאורך זמן בתנאי מזג אוויר קשה, ולהישמר לאורך שנים מפגיעות שונות וסדקים.צבעו של עץ האיפאה הוא חום בעל גוונים בהירים ועד כהים.על מנת להצליח לבנות מעץ האיפאה דקים איכותיים, נדרשת מומחיות גבוהה ועל כן אנו ממליצים להיעזר באנשי מקצוע מנוסים בביצוע עבודה זו.

 

דקים מעץ טיק -דקים העשויים מעץ הטיק היוקרתי והאיכותי הם בעלי כושר עמידות גבוה בפני פגעי מזג האוויר ורמת הגימור שלהם נחשבת לגבוהה ביותר. העשוי מעצי טיק הפכו זה לא מכבר לסמל סטאטוס בשל האיכות שלהם, המראה הייחודי שלהם והעמידות הגבוהה שלהם לאורך השנים.

 

דקים מעץ סיידר - דקים הבנויים מעץ הסידר הם דקים המשרים אווירה וניחוח מיוחדים.עץ הסידר עמיד בפני נזקי מזק האוויר ובפני מזיקים. הוא מתייבש במהירות ונוח מאוד לפעולות של ניסור, השחזה, ליטוש, הדבקה ומשיחת צבע.דקים מעץ הסידר הינם בעלי ריח ארומטי מיוחד וצבע אדמדם-חום.

דקים מעץ פרפל-הרט -  ידועים כדקים יפהפיים מבחינה ויזואלית ועמידים לאורך זמן מבחינה פונקציונלית ופרקטית. מקורו של סוג עץ זה הינו ביערות דרום אמריקה והוא ידוע כעץ בעל צבע סגול עמוק ומיוחד.

09-9507151