איך תבחרו פרקט לבית שלכם ?

פרקט למינציה, מעץ טבעי או רב שכבתי.רצפת פרקט הפכה למועדפת בעיני ישראלים רבים בזכות המראה הביתי והחמים שהיא מעניקה. ישנם ארבעה סוגים עיקריים של פרקטים הנפוצים בשוק: פרקט למינציה, פרקט טבעי (גושני/ מעץ מלא), פרקט רב-שכבתי ופרקט L.V.T) Luxury Vinil Titles ) 

פרקט למינציה ( פרקט בציפוי סינטטי ) : 

פרקט הלמינציה הינו סוג הפרקט בעל העלות הנמוכה ביותר מבין סוגי הפרקטים, ולכן הפך לשכיח. זהו מוצר שאיכות ייצורו הולכת ומשתבחת משנה לשנה וכיום קיים פרקט למינציה שמדמה עץ בצורה מושלמת, כולל עיניים וחריצים, שנותנים תחושה תלת-ממדית של העץ, הוא מגיע בלוחות באורך וברוחב הדומה לזה של פרקט עץ גושני. פרקטים סינתטיים עם פאזה היקפית מעניקים מראה אותנטי יותר, ועדיין זולים יותר וקלים לתחזוקה..פרקט מעץ טבעי (גושני):

פרקט מעץ טבעי (גושני) הוא למעשה פרקט העשוי מלוחות של עץ טבעי (לרוב עשוי לוחות עץ האלון). כיום פרקט מעץ טבעי משדר איכות ויוקרה. ומכניס חמימות "כפרית" לחלל הבית .מתוקף היותו של הפרקט מוצר טבעי ו"נושם", יש ביכולתו להשתנות ולהתיישן לאורך הזמן ויהיו שיעדיפו  את מראה ההתיישנות הטבעית על המראה המהוקצע. 

פרקט רב-שכבתי:

פרקט רב שכבתי כשמו כן הוא – פרקט עץ העשוי מספר שכבות (דו-שכבתי/תלת-שכבתי) כאשר שכבות הבסיס עשויות מעץ לבן או סיבית דחוסה (HDF) ורק שכבתו העליונה עשויה מלוח עץ מלא איכותי, שעוביו בד"כ 4 מ"מ.

פרקט פולימרי : L.V.T )luxury vinil titles) 

פרקט פולימרי הוא פרקט עמיד במים, כלומר כזה שאינו עשוי מעץ טבעי, בדומה לפרקט למינציה. אלא שבעוד שפרקט למינציה רגיל עשוי מ-HDF, הרי שהפרקט הפולימרי עשוי מ-LVT, דבר הנותן לפרקט עמידות מלאה בפני נזקי מים ורמת שחיקה גבוהה בהרבה מפרקט הלמינציה.הפרקט מתאים לשימוש בכל מקום - בחדרים השונים של הבית, במטבח, בחדר האמבטיה, בעסקים מכל הסוגים, במשרדים, בחדרי כושר עם ג'קוזי ועוד.הפרקט עמיד לחלוטין במים, כך שהוא מתאים גם לחדרים רטובים ולחים. קל מאד לנקות אותו ואין בעיה בשימוש במים לשטיפה, מגיע במגוון דגמים ועיצובים, בהתאמה לסגנון העיצובי האהוב עליכם וכן במבחר צבעים גדול במיוחד אשר מאפשר לכם לעצב את הבית בדיוק כמו שאתם אוהבים.

צריכים התייעצות לגבי התאמת סוג הפרקט לבית שלכם ? התקשרו עוד היום והתייעצו עם מומחי העיצוב שלנו !

 

פרקטים

09-9507151