גגות

בניית גגות הינה מומחיות ייחודית המשלבת שימת לב מירבית לקונסטרוקציה ולעיצוב החיצוני של מבנה הבית.

הגג מעניק לביתנו מבנה ומראה המייחדים אותו ביחס לשאר הבתים והבניינים הנמצאים סביבו.

 

לכל גג יש את האופי שלו

גגות נבנים באופנים ובדרכים שונות ומגוונות. גגות משופעים, גגות שטוחים, גגות בצורת כיפה, גגות אי-רגולרים, גגות דריכה וסוגי גגות רבים נוספים, כיד הדמיון של האדריכל, הגגן ובעלי הבית.

בישראל, הגגות הפופולאריים ביותר כיום הם הגגות המשופעים, הנבנים מקורות עץ, פלדה או בטון.

 

לפעמים גג הוא לא רק גג - גגות ממלאים פונקציות רבות מעבר להיותם רק הכיסוי העליון של מבנה ספציפי.אדריכלים רבים מתייחסים כיום אל הגגות כחלק אינטגראלי מהבית עצמו, ותכנון הגגות נעשה מתוך הנחת יסוד כי יעשה בהם שימוש למגוון מטרות, כגון: גלריה, חדר משחקים, חדר שינה או לשם אחסון חפצים.

אנשי המקצוע והמומחים בתחום, יעצבו את הגגות תוך ניצול חסר פשרות של החלל, על מנת להופכו לפרודוקטיבי.

האלמנט העיצובי של גגות רעפים, הוא בעל השפעה גדולה.ניתן לבחור בסוגי רעפים המתאימים מבחינה סגנונית-עיצובית לבית:

  • רעפי בטון - מתאפיינים בדיוק וחוזק גבוהים ומגיעים במגוון צבעים המעניקים גימור ומראה מיוחד לבית.
  • רעפי חרס- עשויים מחימר בצבעים שונים, מוסיפים רבות ליופיו של הבית ואף משתבחים מבחינת מראה עם השנים. 

גג איכותי מעץ משובח - גגות מעץ נחשבים לגגות מהסטנדרט הגבוה ביותר.העץ הרצליה 2012 בע"מ תלווה אתכם בבניית גג איכותי, דקורטיבי ומעוצב, הבנוי מסוגי העץ האיכותיים ביותר בשוקכגון: עץ האשוח, אלון, אורן, דאגלס ועוד.

 

גגן מקצועי -בניית גג היא משימה מורכבת אשר צריכה להיעשות ע"י בעל מקצוע אמין ומנוסה בלבד. נשמח לעזור ולהמליץ על גגן מקצועי ומוסמך מרשת בעלי המקצוע איתם אנו משתפים פעולה, זאת בהתאם לסוג הגג ומורכבותו, האזור הגיאוגרפי והתמחויות נוספות.

רעפים

 

 בתי המגורים מקורים על ידי אלמנטים חיצוניים, הנקראים: רעפי חרס או רעפי בטון.גגות רעפים חשופים לפגעי מזג האוויר משום שהם הרכיבים החיצוניים ביותר של בתינו.לכן, החומרים שמהם עשויים הרעפים, הבידוד שהם מעניקים והעמידות שלהם הם הדברים המרכזיים המשפיעים על בחירת הרעפים המתאימים למבנה.במקביל, הצורה, הסגנון והעיצוב של הרעפים משפיעים גם הם על הבחירה בסוג רעפים זה או אחר.

רעפים חדשים מחרס היא קולקציית הרעפים החדשה שהעץ הרצליה 2012 בע"מ בחרה להשיק.ניתן למצוא רעפים מחרס במגוון דגמים וגוונים ייחודיים המהווים חידוש בתחום הרעפים בארץ.קולקציית רעפים חדשה זו תיתן לכם מענה לדרישות העיצוב המודרני לביתכם.

 

09-9507151