פרגולות

הפופולריות של פרגולות העץ עלתה בשנים האחרונות באופן משמעותי.פרגולות הן תוספת דקורטיבית ופונקציונלית משמעותית לבית ולדירה. הן יוצרות מרחב נוסף בהתאם לצרכינו, ומאפשרות לנו ליהנות מהישיבה מחוץ לבית בימי שמש חמים כמו גם בימים גשומים.העץ שממנו עשויה הפרגולה ישתלב לרוב בסגנון הסביבתי של הבית או העסק וישווה לו מראה המשדר יוקרה וטבעיות.

 

סוגי פרגולות:

פרגולות עץ תלויות - אשר נתמכות על ידי כבל ברזל המקובע לקיר הבית.התכנון הנדרש לפרגולות אלו הוא מורכב ונעשה לרוב על ידי מהנדס מורשה.יש לקחת בחשבון כי פרגולות אלו הן מהפרגולות היקרות ואינן מתאימות לקיבוע בכל מקום. יתרונותיהם העיקריים של פרגולות אלו הם בכך שהן חוסכות מקום רב, שכן אין הן נתמכות על ידי  עמודי תמיכה, ושאינן פוגעות בריצוף ומשוות למקום מראה ייחודי ויוקרתי.

 

פרגולות מעץ רב שכבתי - פרגולות פופולאריות המאפשרות גמישות רבה בעיצוב והתאמה לטעמו ולצרכיו  של הלקוח. פרגולות אלו בנויות משכבות של עץ המודבקות אחת לשניה ומאפשרות מגוון רחב של חתכיעובי ורוחב של הקורות התומכות.יתרונותיהן של פרגולות אלו הם: מראה נקי לאיזור שבו מותקנת הפרגולה, ורמת חוזק ועמידות גבוהה.

 

פרגולות העשויות מעץ גושני- פרגולות הבנויות מקורות עץ גדולות ומאופיינת במראה מאסיבי. רבים אוהבים את סגנון הפרגולות העשויות מעמודי עץ גושני משום שהן משוות למקום מראה כפרי, ועל כן ניתן לראות פרגולות אלו בצימרים רבים. סוגי העץ הגושני המשמשים בבניית פרגולות אלה הם: דאגלס פייר, אלון, אשוח ועוד.

 

פרגולות מעץ אורן פיני - פרגולות זולות בהשוואה לפרגולות האחרות בהיותן עשויות מלוחות צרות יותר  של עץ. פרגולות הבנויות מעץ אורן משתלבות בצורה נהדרת עם מראה הנוף הטבעי.

 

סחר עץ הרצליה ישמחו להעמיד לרשותכם את מבחר יועצי הפרגולות שלהם אשר יסייעו לכם בתכנון הפרגולות, בחירת סוג העץ לפרגולה ובהדרכה עצמית לבניית הפרגולה. כמו כן, ניתן לרכוש מאיתנו מגוון חומרי שימור וטיפול בסוגי  שונים.

09-9507151