09-9507151

פרגולות - מגוון של אפשרויות​

  אתם מגיעים לגינה של חברים ולפתע רואים אביזר נפלא שלא חשבתם עליו קודם – פרגולה. שילוב של פרגולות לצד ריהוט גן נכון ובטוב טעם יכולים להפוך את יופי חצר הבית למקום עשיר ומזמין לשבת בו.

אז מהי המטרה העיקרית של פרגולות? ובכן, פרגולות הינן בעלות מטרה עיקרית והיא לספק מחסה בימים גשומים וצל מפני השמש בימים חמים. ישיבה בפרגולה בזמן הפנאי משדרגת את איכות החיים והופכת אותם לנעימים ומהנים יותר.

 

ניתן למצוא כל מיני סוגי  החל מפרגולות מפלסטיק, פרגולות עץ ועד פרגולות אשר עשויות מאלומיניום, אך כיצד ניתן לבחור פרגולה איכותית באמת?

 

פרגולות נפוצות הינן פרגולות עץ ומדוע? קודם כל בשל היופי שלהן.  הינו חומר טבעי יפהפייה מסוגים רבים וגוונים מהפנטים שהופכים את בנייתה ועיצובה של הפרגולה למלאכה מהנה ומלאת אפשרויות. פרגולות העץ שונות בתכליתן מהסוגים השונים של פרגולות וזה בעיקר מכיוון שפרגולות עץ עוברות תהליך כימי אשר מרחיק מהם מזיקים, מכרסמים מונע את ריקבונו של העץ ומאריך את חייהן של פרגולות.

 

כאמור, ישנם המון סוגי עצים – כאלו שמסוגלים להתמודד עם תנאי מזג האוויר השונים שיש במדינתנו כמו חשיפה לאורך זמן לשמש או פגישה עם הגשם בימים חורפיים יותר וכאלו שלא. עץ כמו עץ הסידר, , עץ דוגלס פייר ועצים נוספים הינם עצים  שמסוגלים להתמודד עם חשיפה למים מבלי שייהרסו. לעומת זאת, עץ כמו , הינו עץ אשר רגיש יותר לתנאי מזג אוויר כמו גשם ואף ללחות ועלול להתעוות ולהתנפח.

 

 הינן עולם דקורטיבי נפלא אשר מעניק אפשרויות עיצוב נוספות כמו: בחירת ריהוט גן. הצבת ריהוט גן מתחת לפרגולה יכול לשדרג בכמה רמות את יופי הגינה ולהעניק נוכחות שונה לגמרי לריהוט כמו ריהוט גן אותו בחרתם לקנות ולהציב בגינתכם.

 

פרגולות, מכל סוג שהוא, מצליחות להכתיב לרבים כיצד תראה גינתם. בחירה נכונה של פרגולה וסוגה יכולה בין רגע להעניק לגינה מראה משעמם או לחלופין מראה כפרי מרענן ומזמין. בעת בחירת פרגולות ובעת בחירתם של  יש לזכור שאנו רוצים להעניק לגינה מראה דקורטיבי ומזמין ובו זמנית להבטיח שהמוצרים שאנו קונים יאריכו שנים כמה שניתן.