09-9507151

עץ איפאה - אין דומה לו​

אתם עומדים במחסן עצים מול סוגים רבים של עצים, אך אינכם מבינים מה יתרונותיהם וחסרונותיהם. אחד העצים המובחרים בארץ הוא ללא ספק עץ איפאה. עץ איפאה הינו עץ חזק ומאסיבי מאוד, בעל צפיפות רבה מה שגורם לו להישמר לאורך זמן וכמעט לא להיפגע מנזקי מזג האוויר השונים.

רבים מעדיפים להשתמש בסוג עץ זה כאשר הם מרכיבים .

בבניית דקים העשויים מעץ כמו עץ איפאה ניתנת האפשרות לבנות גם את קורות הדקים מעץ איפאה כיוון שהוא דק מעץ האורן ובעל מראה עדין יותר. בניגוד לעץ האורן, עץ כמו  הינו מאסיבי וחזק הרבה יותר ולא כל מקדחה מצליחה לחדור לתוכו, לכן בניית דקים מעץ זה תעשה רק על ידי איש מקצוע מוסמך.

 

יתרון נוסף שיש ל או דקים הנעשים מעץ איפאה הוא בכך שהוא בעל גוונים רבים של הצבע החום. ניתן למצוא קשת של צבעים שנעה מחום כהה מאוד לחום בהיר יותר ובכך המבחר בלתי מוגבל ומתאים לכל בית.

 

אז מדוע עדיף לרכוש דקים אשר עשויים מעץ איפאה? ובכן, הוא עומד בפני ריקבון, חרקים ועובש. עץ איפאה הינו יציב והוא מסוגל להגיע לאורך חיים של כ- 25 שנה. אם מעוניינים לשמן את הדק שנעשה על ידי עץ איפאה אז צריך לעשות זאת פעם בשנה ובמידה ולא יקבל הדק צבע כסוף מיוחד.

 

ניתן למצוא שוני משמעותי בין מחירי עץ שונים לבין מחיריו של  וזה בגלל שרבים מעדיפים לשלם יותר כסף ולרכוש לעצמם עץ איכותי שיחזיק שנים רבות.

יש לדעת שבמידה והחלטתם לקנות  איפאה מומלץ לעשות זאת במחסן עצים כיוון שאז תוכלו להבטיח לעצמכם שאתם קונים עץ שהוא אכן איכותי וברמה גבוהה.

 

עץ איפאה הינו עץ טרופי אותו מביאים מארצות דרום אמריקה. הוא הינו עץ שמסוגל להגיע לגבהים מרשימים של כ- 50 מטרים. עץ איפאה מתאים לכל סוגי הבנייה הן לבניית תשתיות של משטחי עבודה חזקים ויציבים והן לרהיטי בית עדינים ומקסימים. עץ כמו  נחשב כעץ המושלם – מתאים לכל דבר ומחזיק לאורך זמן.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------