09-9507151

בתי עץ - לחיות בחופש תמידי​

 הם מהטרנדים הבולטים ביותר בארץ בתחום הבנייה. בתים מעץ, יש להם כמה וכמה מטרות – הם משמשים כמחסנים, צימרים, מבנים זמניים אך היום במיוחד, הרבה מאוד אנשים רוצים לקבוע את משכנם הקבוע בבית מעץ. מבין כול שאר סוגי המבנים, בית מעץ הוא בעל החזות החמימה ביותר.

 

בתי עץ – מה כה מיוחד בעץ ?

מה בעצם לא ? כול העניין מתחיל עוד בריח האופייני לו, ריח של אדמה וטבע, בשל היותו חומר גלם המצוי בטבע, הוא נחשב למוצר אקולוגי מן המעלה הראשונה, ובתקופה שלנו החשיבות של כך רבה. עץ הוא גם יפה מראה ונחשב לחומר גלם זול יחסית, ולכן יותר ויותר אנשים בוחרים בעץ כחומר הגלם המועדף עליהם. בתי עץ משתלבים נהדר עם , ,  , כולם מיוצרים מעץ. מה יותר שובה לב מהתמונה הזו : בתי עץ מכוסים ברעפים אדומים כאשר הגינה מרוהטת באמצעות  עשוי עץ והרבה מאוד טבע וירוק מסביב?

 

בתי עץ הם גם בטוחים יותר

במקרה של רעידת אדמה, בתי עץ יותר עמידים בפני קריסה ממבנים עשויים אבן או בטון ואין מדובר על עניין של מה בכך, שכן את ישראל פוקדות כול 80 שנה לערך, רעידות אדמה חזקות, ובין לבין גם חלשות יותר. תשכחו מהמזגן בתי עץ הם בתים מבודדים יותר ולכן מביאים לחיסכון ניכר באנרגיה אשר מתבטא בסופו של דבר בחשבון החשמל שלכם. בתי עץ הם קרירים ונעימים לשהייה בתקופת הקיץ, ובתקופת החורף הקרירה הם חמימים. לא לחינם בוחרים רוב בעלי הצימרים בארץ לבנות למען האורחים מבנים מ. ואם זו העדפתם של האורחים אז למה בעצם לא שלנו?