09-9507151

מה עדיף? דשא או דק?

 

 

והיה ונכנסתם להתגורר בבית חדש עם גינה, או שאתם פשוט מעוניינים לחדש את חצר הבית הפרטית שלכם, כדאי שתקדישו לעניין קצת מחשבה. מדובר הרי על השקעה לטווח ארוך אשר אמורה לשמש אתכם למשך שנים מרובות ואמת היא שהבחירה בין  לדשא תלויה גם בטעמכם האישי,אך לריצוף בעץ יש יתרונות מרובים שאי אפשר להתעלם מהם.

    

אז במה עדיפים דקים על פני דשא?

הדשא אכן ירוק יותר מדקים, אך תשאלו אנשים אשר מתחזקים דשא, עד כמה מדובר על שגרה שאיננה קלה ולעיתים אף מתישה. כיום, רוב האנשים נמצאים שעות מרובות אל מחוץ לבית, רובינו קצרים בזמן, וטיפול בדשא עלול לגזול מאיתנו זמן רב ומשאבים כספיים. השקייתו מביאה לבזבוז ניכר במים, יש לשלם לגנן פרטי ואם בחרתם לוותר על שירותיו של גנן, אז בכלל מדובר על כאב ראש – רכישת ציוד מתאים, מכסחת דשא, כלי גינה וכמובן חומרי דישון רעילים אשר מסוכנים לסביבה, לבני האדם ומזהמים את משאבי הקרקע. לעומת הדשא, , דורשים מכם השקעה חד פעמית, הם עמידים מאוד וחזקים בפני נזקים ותנאי מזג אוויר, והתיחזוק שלהם קל ונוח.

דקים הם גם יפים יותר

דקים מעץ משווים לכל מקום בו הם יהיו ממוקמים, אווירה כפרית, נעימה וחמימה, דקים מיוצרים מכמה סוגי עץ עיקריים, וכל אחד יוכל להתאים אותם לטעמו האישי ולתקציב הכספי העומד לרשותו. למי שתקציבו הכספי נמוך, מומלץ לרכוש דקים עשויים עץ אורן. עץ האורן מיובא מפינלנד, עלות דקים אלו נמוכה יחסית, קל מאוד לעבוד איתו, הגוון שלו הוא צהבהב והוא מעוטר בעיניים המוסיפות רבות למראהו הטבעי. ישנם גם דקים עשויים עץ איפאה. עץ איפאה הוא עץ קשה, המיובא ממדינות דרום אמריקה בעיקר, הוא מצטיין ביופיו ואיכותו והוא גם מתאפיין במראה יוקרתי במיוחד. מדובר על עץ עמיד, ודקים עשויים  ישמשו אתכם במשך שנים ארוכות

מוצרי עץ רוכשים בבית עסק אמין

דקים, פרגולות, גדרות עץ ושאר מוצרים עשויים מ רוכשים בבית עסק אמין, וותיק ומנוסה. הם יעמידו לרשותכם את מיטב היועצים והמומחים אשר יסייעו לכם בבחירת דקים המותאמים לדרישותיכם , תוך כדי התחשבות בטעמכם, גודל השטח המיועד והתקציב שלכם.