09-9507151

מדוע אדריכלים מעדיפים דקים​

כל אחד מאיתנו רוצה אווירה נעימה וחמימה בבית. הבית הוא המקום המוגן שלנו אליו אנו חוזרים בסוף יום מתיש ומעייף ורוצים קצת להתרווח, ליהנות מזמן פנוי ובמיוחד – להירגע. אחד מחומרי הגלם אשר יסייעו לנו להשיג את האווירה הנכונה, הוא עץ. חומר גלם טבעי, יפה, נעים ופרקטי ולכן יותר ויותר אנשים ואנשי מקצוע בתחום העיצוב בוחרים לרצף את ביתם עם פרקטים , ובחצר הבית או המרפסת הם בוחרים לרצף עם .

    

דקים לתחושת מרחב

ריצוף החצר או המרפסת באמצעות , מסייע ליצור חללי המשך לפנים הבית וכך נוצרת תחושה של מרחב יותר גדול כאשר חללי החוץ אינם נבדלים באופן מהותי מחללי הפנים. אם בחרתם להציל את המרפסת או הגינה עם  עשויות עץ, מובטחת לכם אווירה כפרית, חמימה ונעימה בשטח פרטי משלכם.

ממה עשויים דקים?

דקים עשויים מסוגי עץ שונים, לעץ , כחומר גלם, יתרונות רבים. קודם כל, מדובר על חומר גלם טבעי, בו עשה האדם שימוש עוד בתקופות קדומות. הוא טוב לסביבה, הוא נחשב למוצר אקולוגי אשר איננו מזהם את הסביבה והקרקע, הוא איננו יקר במיוחד, דקים מעץ עמידים לאורך שנים מרובות ומבטיחים לכם הנאה ממושכת. דקים בניגוד לדשא, קל מאוד לתחזק ואינם מצריכים מכם בזבוז של זמן יקר ומשאבים. דקים עשויים מכמה סוגי עץ עיקריים: עץ טיק, עץ סידר.הדקים הזולים יותר הם דקים עשויים . מדובר על עץ אורן פיני, עץ רך ונוח לעבודה, הגוון שלו צהבהב והוא משדר הרבה נינוחות, חמימות וכפריות. העץ עצמו עובר תהליך חיטוי אשר מגן עליו מפני נזקים. , הוא עץ אשר מיובא ממדינות דרום אמריקה, במיוחד מברזיל, זהו עץ קשה, ועל מנת לעצב אותו יש להיות איש מקצוע מנוסה. דק עץ עשוי מעץ איפאה, משדר יוקרה, איכות ובהחלט מצביע עם טעם טוב ומשובח של בעל הבית. גווניו של עץ איפאה נעים על הקשת של בין חום בהיר ועד לחום כהה.

היכן לרכוש?

דקים כדאי לרכוש בבתי עסק אמינים אשר מומחים בתחום העץ. רצוי מאוד להתייעץ עוד טרם בחירת סוגי דקים המתאימים לכם, עם יועץ מוסמך ומקצועי אשר ייסע לכם לבחור את הדק המתאים לכם ביותר הן מבחינת התקציב והן מבחינת טעמכם האישי.